نمونه سوالات استخدامی بهداشت محیط
چند نرم افزار اندروید مرتبط با بهداشت محیط - سایت بهداشت محیط ایران
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سایت بهداشت محیط ایران
بهداشت محیط،آب وفاضلاب، مواد زائد ، بهداشت مواد غذایی،استخدامی بهداشت محیط

چند نرم افزار اندروید مرتبط با بهداشت محیط
نرم افزار اندروید قوانین و مقررات محیط زیست

نرم افزار اندروید قوانین و مقررات محیط زیست


توضیحات

در این برنامه با موارد زیر آشنا خواهید شد :
قوانین و مقررات محیط زیست انسانی
قوانین و مقررات محیط زیست طبیعی
قوانین و مقررات محیط زیست 
میزان جرایم شکار و صید غیر مجاز 
و...


نتیجه تصویری برای دانلودنرم افزار اندروید مدیریت مواد شیمیایی خطرناک HAZMAT


نرم افزار اندروید مدیریت مواد شیمیایی خطرناک HAZMATتوضیحات

هزمت (HAZMAT) اختصار Hazardous Material به معنی مواد خطرناک است
این برنامه راهنمای مناسبی برای واکنش سریع در مواقع اضطراری می باشد . در این نرم افزار تمامی مواد خطرناک دسته بندی شده است 

نتیجه تصویری برای دانلود

نرم افزار اندروید MSDS


نرم افزار اندروید MSDS
توضیحات

استفاده از مواد مختلف و گوناگون در صنعت این نیاز را بوجود می آورد تا ما با اثراتی که در اثر تماس با آنها ایجاد می گردد آشنا شویم.
یکی از راههای آشنایی با این اثرات استفاده از MSDS یا همان " برگه اطلاعات ایمنی مواد Material Safety Data Sheet " می باشد.* 
شرکت فنی و مهندسی رهاورد نگاه ایمن با همکاری جناب آقای مهندس میرزا خانی با گرد آوری و ترجمه به فارسی MSDS مواد مختلف در این نرم افزار کوشیده است تا دستیابی به اطلاعات صحیح و سریع کارشناسان HSE ( بهداشت ، ایمنی و محیط زیست ) را ممکن سازد.** با توجه به وجود مواد بسیار زیاد در صنعت و حجم فایل های MSDS (۶۷۷ برگه ایمنی مواد) ،اگر تمام فایل های PDF در خود نرم افزار قرار می گرفت کاربر می بایست برنامه ایی با حجمی بالای ۱۲۰ MB را نصب نماید که حافظه زیادی از دستگاه تلفن را اشغال می نمود. 
از همین رو ما تمام فایل ها را بر روی سرور خود قرار داده و کاربر کافی است فقط یکبار مواد مورد نظر خود را انتخاب و دانلود نماید و در استفاده های بعدی نیازی به اتصال به اینترنت نمی باشد. با این کار دیگر مستندات موادی که مورد نیاز کاربر نمی باشد ناخواسته فضای گوشی را اشغال نمی نماید.
فایلهای دانلود شده در فولدری در دستگاه تلفن شما با نام MSDS RNI قرار می گیرد که می تونید بسته به نیازخود در سیستم عامل های ویندوز و مک و ... استفاده نمایید.


نتیجه تصویری برای دانلودنرم افزار اندروید شاخص های عملکرد ایمنی (HSE Index)نرم افزار اندروید شاخص های عملکرد ایمنی (HSE Index)توضیحات

در هر شغلی ارائه میزان فعالیت و پیشرفت و کنترل بهره وری سیستم نیاز به ابزار مناسبی برای اندازه گیری و نمایش دارد. از این رو برای اینکه کارشناسان HSE (بهداشت، ایمنی و محیط زیست) اثر بخشی فعالیت های خود را در محیط کار اندازه گیری و به صورت علمی و دقیق ارایه دهند شاخص های ارزیابی عملکرد HSE و فرمول های ریاضی در این نرم افزار گردآوری و گنجانده شده است.
علاوه بر این مدل های حوادث و شماتیک روزهای از دست رفته نیز در قسمت بیشتر بدانید موجود می باشد.نتیجه تصویری برای دانلود


نرم افزار Light Meter – lux measurement  نور سنج اندروید

Light Meter – lux measurement v1.1 نور سنج یک ابزار برای اندازه گیری نور به صورت حرفه ای است که با بهره گیری از سنسور تنظیم نور صفحه نمایش اقدام به اندازه گیری می نماید . همچنین لازم به ذکر است که رابط کاربری این اپلیکیشن فوق العاده زیبا و شیک می باشد .

ویژگی های اصلی:

اندازه گیری نور به صورت کاملا حرفه ای

طراحی منحصر به فرد برنامهنتیجه تصویری برای دانلود


برنامه صدا سنج برای اندرویدImage result for Sound Meter Pro


این برنامه از میکروفون گوشی شما برای اندازه گیری حجم سروصدا بر حسب دسی بل استفاده می کند و یک مرجع را نشان می دهد. سازندگان این برنامه، آن را با بسیاری از دستگاه های اندروید با صدای واقعی سطح دسی بل کالیبره کرده اند. توسط این برنامه می توانید صدای اطراف خود را بر حسب دسی بل اندازه گیری و مشاهده کنید. همچنین این نرم افزار قابلیت اندازه گیری میزان لرزش را نیز دارد. دو نمودار مختلف، ذخیره تاریخچه، نمایش اطلاعات صدا و … از دیگر امکانات این برنامه هستند.نتیجه تصویری برای دانلود

سایر مطالب مرتبط :


نرم افزارهای اندروید بهداشت محیط ،آب و فاضلاب و تصفیه خانه

جهت اطلاع از مطالب به روز سایت به کانالهای ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید.   

(جهت دسترسی به مطالب به روز به سمت چپ سایت بخش آخرین مطالب مراجعه کنید)